Ernsting’s family | Von fröhlichen Familien empfohlen. on Instagram
| Username | @ernstingsfamily |
|---|---|
| Audience | 489937 |
| Posts | 3.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.3K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Clothing store clothing family fashion children contests home decor sustainability summer easter nature |
| Languages | german |
| Emails | kundenservice@ernstings-family.com |
| Bio | Reveal bioMode für die ganze Familie Nachhaltig und fair gehandelt ️ Neue Kollektionen, DIY's und Gewinnspiele Markiert @ernstingsfamily in Euren Storys! |
Instagram Insights
| Followers | 489.9K |
|---|---|
| Following | 171 |
| Highlights | 11 |
| IG Media | 3.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 388.5 |
| Avg comments | 11.3 |
| Avg interactions | 399.8 |
| Avg video views | 63976.5 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 7:02:00 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:18:26 AM |