Erlebe Mohr on Instagram
| Username | @erlebe.mohr |
|---|---|
| Audience | 8828 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Dollern |
| Categories | Shopping & retail fashion clothing sales events home decor food sports lifestyle confirmation spring |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioFashion. Home. Food. Sport auf 19.000 m². Am Buschteich 26, 21739 Dollern. MO - FR: 09:30 - 18:30 Uhr SA: 09:30 - 18:00 Uhr @erlebe.mohr.living |
Instagram Insights
| Followers | 8.8K |
|---|---|
| Following | 410 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 54.4 |
| Avg comments | 16.7 |
| Avg interactions | 71.1 |
| Avg video views | 1636.2 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:55:41 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:50:38 AM |