Ellen Stoffe on Instagram
| Username | @ellenstoffe_esdesign |
|---|---|
| Audience | 1057 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| City | Ravensburg |
| Categories | fabrics sewing handmade fashion diy clothing cotton design children's clothing home decor spring |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio60 Jahre Designerstoffe Kleiderstoffe uvm. ️️WhatsApp Service ️️ |
Instagram Insights
| Followers | 1.1K |
|---|---|
| Following | 602 |
| Highlights | 38 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 16.4 |
| Avg comments | 0.3 |
| Avg interactions | 16.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/12/2026, 3:21:22 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:48:00 PM |