Elena und Ben ️ SEGELN | BOATLIFE | TIERSCHUTZ on Instagram
| Username | @elenaundben |
|---|---|
| Audience | 198654 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Malaga |
| Categories | Digital creator sailing travel yoga lifestyle adventure home decor surfing relationships personal growth health |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSegelboot statt Wohnung ️ ️️ auf Abenteuersuche im Süden mit Panda & Peanut Tierschutz @ohana4paws Fair Fashion @byelenaundben |
Instagram Insights
| Followers | 198.7K |
|---|---|
| Following | 276 |
| Highlights | 68 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 5355.8 |
| Avg comments | 143.8 |
| Avg interactions | 5499.6 |
| Avg video views | 77968.0 |
| Engagement rate | 2.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 3:15:56 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:30:06 AM |