Jenny Feldmann on Instagram
| Username | @elbgestoeber |
|---|---|
| Audience | 163683 |
| Posts | 2.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.7K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Digital creator interior design home decor lifestyle family home improvement hamburg home organization parenting home renovation daily life |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioInteriorblog & Life ️ 60 QM am Hamburger Fischmarkt |
Instagram Insights
| Followers | 163.7K |
|---|---|
| Following | 911 |
| Highlights | 24 |
| IG Media | 2.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 2102.0 |
| Avg comments | 28.3 |
| Avg interactions | 2130.3 |
| Avg video views | 40114.0 |
| Engagement rate | 1.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:57:06 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:30:04 AM |