Angela Giovanna Stark on Instagram
| Username | @elaperona |
|---|---|
| Audience | 446510 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator interior design home decor interior inspiration home transformation minimalism lifestyle family life home organization diy projects vintage decor seasonal decor |
| Languages | english, german |
| Emails | elaperonainterior@gmail.com |
| Bio | Reveal bioHier wird saniert, Wohnen romantisiert und saisonal dekoriert ️ Autorin elaperona@weareera.com @zum.impressum |
Instagram Insights
| Followers | 446.5K |
|---|---|
| Following | 958 |
| Highlights | 27 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 1522.3 |
| Avg comments | 92.0 |
| Avg interactions | 1614.3 |
| Avg video views | 16652.8 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/3/2026, 10:38:13 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:18:07 AM |