Eileena Berlin on Instagram
| Username | @eileena_ley |
|---|---|
| Audience | 13796 |
| Posts | 2.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.2K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Digital creator lifestyle family parenting diy travel fashion berlin sports kids home decor product reviews |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioFamilienleben Inspiration, Familienreisen & Self-Care | Kids 6&9 UGC Berlin | YouTube Reise Tipps (33k) |
Instagram Insights
| Followers | 13.8K |
|---|---|
| Following | 2.9K |
| Highlights | 24 |
| IG Media | 2.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 105.0 |
| Avg comments | 21.3 |
| Avg interactions | 126.3 |
| Avg video views | 2659.4 |
| Engagement rate | 0.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/9/2026, 3:48:06 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:20:54 AM |