Ehard Heideck on Instagram
| Username | @ehard_heideck |
|---|---|
| Audience | 1375 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Heideck |
| Categories | Shopping & retail home accessories home decor kitchen accessories grilling family business handmade spring easter outdoor living sustainability gifts |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioEuer familiengeführtes Fachgeschäft für schöne Dinge rund um Outdoor-Grills, Interior, Tischkultur & Hausrat ️ DM für Shopping Versand DE |
Instagram Insights
| Followers | 1.4K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 240 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 13.8 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 13.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 9:09:55 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 4:50:32 PM |