Melike Kazar on Instagram
| Username | @easyinterieur |
|---|---|
| Audience | 1013395 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator home decor diy cleaning lifehacks interior design ikea hacks home renovation food advertisements personal life |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDIY• Putzen • Haushalt• Essen •Lifehacks • Shopping shopping @easyinterieurfinds lifestyle @melikekazar Impressum |
Instagram Insights
| Followers | 1.0M |
|---|---|
| Following | 746 |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 1117.9 |
| Avg comments | 58.4 |
| Avg interactions | 1176.3 |
| Avg video views | 54080.4 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:37:51 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:14:51 AM |