Dussa Indecors on Instagram
| Username | @dussa_indecors |
|---|---|
| Audience | 696 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Düsseldorf |
| Categories | Product/service interior design window decoration room design furniture home decor curtains blinds room planning upholstery interior architecture |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioWir realisieren und begleiten projektbezogen die geplante Innenausstattung - Wir bieten Ihnen immer aktuelle Einrichtungsideen und beraten Sie vor Ort |
Instagram Insights
| Followers | 696 |
|---|---|
| Following | 691 |
| Highlights | 11 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 8.2 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 8.3 |
| Avg video views | 26.3 |
| Engagement rate | 1.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 2:05:29 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:45:25 PM |