Debora Mazzia Kranzkönigin Conceptstore on Instagram
| Username | @drosselbartdesign |
|---|---|
| Audience | 3222 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor interior design spring easter flowers home inspiration concept store gifts wreaths minimalist design |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️Interiordesign/Concept Store/Bonn |
Instagram Insights
| Followers | 3.2K |
|---|---|
| Following | 885 |
| Highlights | 38 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 65.2 |
| Avg comments | 20.0 |
| Avg interactions | 85.2 |
| Avg video views | 162.2 |
| Engagement rate | 2.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:21:12 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:45:43 AM |