Consti | Interior Design für Familien on Instagram
| Username | @dreieckchen |
|---|---|
| Audience | 24186 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Landau |
| Categories | Home decor interior design home improvement home organization home styling diy projects home renovation home decor tips home decor ideas home decor inspiration |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioEinrichtungsberatung: Wohnkonzepte für dein Familien-Zuhause Einmal richtig planen: Komm ins Gruppenprogramm nur bis 17.04. Sicher deinen Platz! |
Instagram Insights
| Followers | 24.2K |
|---|---|
| Following | 2.4K |
| Highlights | 61 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 233.0 |
| Avg comments | 53.2 |
| Avg interactions | 286.2 |
| Avg video views | 19360.5 |
| Engagement rate | 1.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:35:02 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:45:40 AM |