DONATA ZIEBARTH on Instagram
| Username | @donata.ziebarth |
|---|---|
| Audience | 22147 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| Categories | Art painting landscape travel artwork mountains france bavaria contemporary art home decor garden |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioKunst voller Licht, Blüten und südlicher Leichtigkeit German artist in Bavaria| Contemporary Art| Find my ART on |
Instagram Insights
| Followers | 22.1K |
|---|---|
| Following | 2.9K |
| Highlights | 19 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 80.3 |
| Avg comments | 6.2 |
| Avg interactions | 86.5 |
| Avg video views | 211.0 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 5:34:32 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:56:18 AM |