LINH TRAN - lifestyle • interior on Instagram
| Username | @don_linh |
|---|---|
| Audience | 137946 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Cologne |
| Categories | Digital creator interior design home decor cozy home lifestyle design mood details decor scandinavian design living room |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bio•founder @studiocarl_ •cologne |
Instagram Insights
| Followers | 137.9K |
|---|---|
| Following | 972 |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 240.6 |
| Avg comments | 76.8 |
| Avg interactions | 317.4 |
| Avg video views | 1134.6 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 6:04:20 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:36:10 AM |