Svitlana Otto | Interior & Living on Instagram
| Username | @domizil.mit.stil |
|---|---|
| Audience | 122011 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Artist home decor garden renovation interior design cottage chickens spring terrace nordic living diy |
| Languages | german |
| Emails | domizil.mit.stil@gmail.com |
| Bio | Reveal bioRäume, die man fühlen kann Interior mit Seele statt nur schön Ich zeige, was ein Zuhause besonders macht Interior | Styling | Inspiration |
Instagram Insights
| Followers | 122.0K |
|---|---|
| Following | 183 |
| Highlights | 26 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 525.0 |
| Avg comments | 57.4 |
| Avg interactions | 582.4 |
| Avg video views | 2732.0 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/4/2026, 6:00:38 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:43:31 AM |