Tine Beinhofer on Instagram
| Username | @diykannstduauch |
|---|---|
| Audience | 22996 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator diy crafting knitting upcycling home decor handmade autumn creative ideas diy projects knitting projects decorating |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDIY Enthusiast | Schwarz-Liebhaber Einzigartige DIY-Projekte & Inspiration Entdecke das Besondere Folge für kreative Ideen |
Instagram Insights
| Followers | 23.0K |
|---|---|
| Following | 695 |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 175.0 |
| Avg comments | 71.6 |
| Avg interactions | 246.6 |
| Avg video views | 3124.5 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 4:20:00 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:59:17 AM |