DIY | DEKO | REZEPTE on Instagram
| Username | @diycarinchen |
|---|---|
| Audience | 266820 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator diy home decor crafts easter upcycling handmade gifts woodworking decorative items spring decor home improvement |
| Languages | german |
| Emails | DIYCarinchen@gmx.de |
| Bio | Reveal bioContent Creator für Unternehmen DIY Bloggerin E-Mail: DIYCarinchen@gmx.de |
Instagram Insights
| Followers | 266.8K |
|---|---|
| Following | 233 |
| Highlights | 18 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 2582.6 |
| Avg comments | 1539.9 |
| Avg interactions | 4122.5 |
| Avg video views | 94473.8 |
| Engagement rate | 1.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 5:20:59 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:24:45 AM |