Dennis | DIY Woodworks on Instagram
| Username | @diy_woodworks |
|---|---|
| Audience | 50952 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Artist woodworking diy tools home improvement farming gardening cleaning home decor handcrafted power tools |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioWOODWORKING | TOOLS | FARMER |
Instagram Insights
| Followers | 51.0K |
|---|---|
| Following | 473 |
| Highlights | 2 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 260.3 |
| Avg comments | 4.3 |
| Avg interactions | 264.5 |
| Avg video views | 4049.3 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 3/7/2026, 6:29:57 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:11:17 AM |