Nastasia Mohren on Instagram
| Username | @diy_eule |
|---|---|
| Audience | 140607 |
| Posts | 3.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger diy sewing crafting home decor fashion tutorials cricut nähen handmade crafting tools |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️Ich bin Nastja. Nähen & DIY. YT Upload: dienstags, 12 Uhr ️ #diyeule ️ |
Instagram Insights
| Followers | 140.6K |
|---|---|
| Following | 3.6K |
| Highlights | 182 |
| IG Media | 3.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 3002.0 |
| Avg comments | 558.4 |
| Avg interactions | 3560.4 |
| Avg video views | 46349.1 |
| Engagement rate | 2.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 10:00:09 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:37:47 AM |