Die Mengls. Küchenschätze on Instagram
| Username | @diemengls.kuechenschaetze |
|---|---|
| Audience | 2850 |
| Posts | 3.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.0K |
| Country | Germany |
| City | Mengls |
| Categories | home decor holiday cozy kerzen christmas kitchen gifts warmth coziness festive |
| Languages | german |
Instagram Insights
| Followers | 2.9K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 29 |
| IG Media | 3.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 34.4 |
| Avg comments | 10.8 |
| Avg interactions | 45.3 |
| Avg video views | 243.3 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 11:13:37 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:54:37 AM |