Die Wäscherei Das Möbelhaus on Instagram
| Username | @die_waescherei |
|---|---|
| Audience | 16671 |
| Posts | 2.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.4K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Shopping & retail furniture home decor outdoor furniture insolvency home design lighting tableware garden decor shopping inspiration |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioEuer Lieblingsmöbelhaus in Hamburg! #diewäscherei |
Instagram Insights
| Followers | 16.7K |
|---|---|
| Following | 220 |
| Highlights | 12 |
| IG Media | 2.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 187.0 |
| Avg comments | 29.9 |
| Avg interactions | 216.9 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 8/7/2024, 6:36:07 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:59:44 AM |