Kristina & Alexander | INTERIOR•ALLTAG•HYLA on Instagram
| Username | @die.homrichs |
|---|---|
| Audience | 125465 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Siegerland |
| Categories | Digital creator interior design home decor gardening daily life home improvement family life cleaning tips diy projects home organization personal stories humor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio| 5-köpfige Familie aus dem schönen Siegerland | Wir lieben modernes Interior, Sauberkeit & Genuss | Hyla Vertriebspartner |
Instagram Insights
| Followers | 125.5K |
|---|---|
| Following | 207 |
| Highlights | 21 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 555.9 |
| Avg comments | 45.3 |
| Avg interactions | 601.3 |
| Avg video views | 13351.8 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/9/2026, 7:49:45 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:39:20 AM |