Natascha Neu - Keramik on Instagram
| Username | @die.frau.neu |
|---|---|
| Audience | 1212 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Bendorf |
| Categories | ceramic handmade pottery interior design yoga books coffee home decor crafting autumn halloween |
| Languages | german |
| Emails | hello@naturnaht.de |
| Bio | Reveal bioHandgemachte Keramik | Achtsames Leben ️ Einzigartige Stücke für deinen Alltag ️ Yogabecher | Schalen | Tassen Impressum + Datenschutz ️ |
Instagram Insights
| Followers | 1.2K |
|---|---|
| Following | 834 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 51.1 |
| Avg comments | 3.6 |
| Avg interactions | 54.7 |
| Avg video views | 227.3 |
| Engagement rate | 4.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 1:01:01 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 4:59:14 PM |