Design&Blume Conceptstore on Instagram
| Username | @designblume |
|---|---|
| Audience | 1255 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Beckum |
| Categories | Shopping & retail design fashion accessories home decor gifts local business handmade colorful unique eyewear |
| Languages | german |
| Emails | design-blume@t-online.de |
| Bio | Reveal bioConcept Store im Herzen von Beckum. Mode, Schmuck, Taschen, Wohnaccessoires Gourmet. design-blume@t-online.de |
Instagram Insights
| Followers | 1.3K |
|---|---|
| Following | 232 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 14.9 |
| Avg comments | 0.5 |
| Avg interactions | 15.4 |
| Avg video views | 118.2 |
| Engagement rate | 1.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/14/2026, 5:48:29 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 4:55:12 PM |