Desen Möbel & Küchen on Instagram
| Username | @desen.moebel.kuechen |
|---|---|
| Audience | 43398 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Mannheim |
| Categories | Furniture store furniture interior design kitchen custom furniture home decor living room bedroom sofa dining room furniture sale |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDesigner Möbel & Nolte Küchen Individuelle Konfigurationen Telefon & WhatsApp: 0171 9463666 Lieferung & Aufbau Service Jetzt bequem Shoppen ️ |
Instagram Insights
| Followers | 43.4K |
|---|---|
| Following | 519 |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 76.4 |
| Avg comments | 7.0 |
| Avg interactions | 83.4 |
| Avg video views | 6315.8 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/10/2026, 4:57:52 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:22:24 AM |