DEPOT on Instagram
| Username | @depot_online |
|---|---|
| Audience | 792522 |
| Posts | 6.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 6.6K |
| Country | Germany |
| Categories | home decor diy spring easter interior design decorating ideas home inspiration minimalism gifts home organization |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDeko-Inspiration & DIY’s für euer Zuhause Taggt #depot_online In unseren DEPOT Filialen & online für euch da: |
Instagram Insights
| Followers | 792.5K |
|---|---|
| Following | 806 |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 6.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 583.8 |
| Avg comments | 20.9 |
| Avg interactions | 604.8 |
| Avg video views | 27888.3 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 3:42:23 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:15:02 AM |