DEMBNY-WOHNEN on Instagram
| Username | @dembnywohnen |
|---|---|
| Audience | 439 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Solingen |
| Categories | Furniture store furniture design kitchen jobs hiring home decor interior design custom furniture job opportunities recruitment |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDEMBNY-WOHNEN • Solingen ️ Hochwertige Möbel & Küchen Zeitlose Eleganz, kreative Konzepte ️ Lass dich inspirieren & entdecke dein Zuhause neu |
Instagram Insights
| Followers | 439 |
|---|---|
| Following | 325 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 2.0 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 2.1 |
| Avg video views | 142.0 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 3/27/2026, 2:17:56 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:02:53 PM |