Nine on Instagram
| Username | @delari.de |
|---|---|
| Audience | 20015 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Video creator diy sewing travel fashion crafting handmade creativity personal projects lifestyle home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️ DIY & Nähen – Einfache DIY- und Nähanleitungen! ️ Reiseabenteuer ️ Kaffööö & Spiri info[at]delari.de |Hamburg/Germany |#delaridiy |
Instagram Insights
| Followers | 20.0K |
|---|---|
| Following | 1.6K |
| Highlights | 66 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 661.4 |
| Avg comments | 59.0 |
| Avg interactions | 720.4 |
| Avg video views | 8822.8 |
| Engagement rate | 3.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 9:09:56 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:53:26 AM |