Deko_sale on Instagram
| Username | @deko_sale |
|---|---|
| Audience | 75870 |
| Posts | 3.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.5K |
| Country | Germany |
| City | Hannover |
| Categories | Blogger interior design decor home design sale interior home decor home design decor ideas home sweet home decorating |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio•Hannover •Kooperation über DM |
Instagram Insights
| Followers | 75.9K |
|---|---|
| Following | 172 |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 3.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 1083.1 |
| Avg comments | 6.2 |
| Avg interactions | 1089.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/12/2026, 6:41:29 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:54:24 AM |