deko_by_doro on Instagram
| Username | @deko_by_doro68 |
|---|---|
| Audience | 10071 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Hannover |
| Categories | Product/service diy handmade gifts decor small business crafts lighting self-service creative paper crafts home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHandmade & DIY Deko & Geschenkideen Märkte & Unikate SB Hütte, 37154 Northeim/Bühle ️ Meinshäuser Str Wünsche & Bestellungen? DM me! |
Instagram Insights
| Followers | 10.1K |
|---|---|
| Following | 5.6K |
| Highlights | 25 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 252.3 |
| Avg comments | 70.3 |
| Avg interactions | 322.6 |
| Avg video views | 933.6 |
| Engagement rate | 3.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 5:09:31 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:11:51 PM |