#Deinzuhauseladenbutzbach on Instagram
| Username | @dein_zuhause_laden |
|---|---|
| Audience | 2303 |
| Posts | 2.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.8K |
| Country | Germany |
| City | Butzbach |
| Categories | home decor gifts christmas cozy shopping handmade interior design festive nordic style local business |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWohndekoGeschenkideenUnikate Mo-Do. 10:00-13:00 und 15:00-18:00 Uhr Fr. 10:00-18:00 Uhr Sa. 10:00-13:00 Uhr |
Instagram Insights
| Followers | 2.3K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 2.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 25.9 |
| Avg comments | 1.3 |
| Avg interactions | 27.2 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 5:43:22 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:10:19 PM |