Kreativstudio für DIY-Inspirationen & Workshops on Instagram
| Username | @decorize_diy.homestyling |
|---|---|
| Audience | 74711 |
| Posts | 2.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.3K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Digital creator diy home decor diy home decor crafting home improvement valentine's day workshops tutorials home styling renovation handmade gifts |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioInspiration für DIYs & CRAFTERNOONS: Kreativ-Projekte mit FreundInnen o. allein ️ DIY-Workshops Tutorials ️Workshop-Tickets & DIY-Anleitungen ️ |
Instagram Insights
| Followers | 74.7K |
|---|---|
| Following | 3.3K |
| Highlights | 39 |
| IG Media | 2.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 95.4 |
| Avg comments | 26.3 |
| Avg interactions | 121.8 |
| Avg video views | 7087.9 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/14/2026, 10:14:15 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:56:34 AM |