Astrid Metzger on Instagram
| Username | @decofloral |
|---|---|
| Audience | 4438 |
| Posts | 4.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 4.0K |
| Country | Germany |
| Categories | home decor shop spring easter gifts shopping decor bunnies green gate maileg |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioLadengeschäft&Onlineshop Wohnaccessoires&Geschenke im skandinavischen Stil Öffnungszeiten:Di/Mi/Do/Fr 10-12:00&15-18:00Uhr |
Instagram Insights
| Followers | 4.4K |
|---|---|
| Following | 1.8K |
| Highlights | 21 |
| IG Media | 4.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 26.4 |
| Avg comments | 0.6 |
| Avg interactions | 27.0 |
| Avg video views | 91.0 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 6:16:04 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:23:22 AM |