esther on Instagram
| Username | @dailyrecup |
|---|---|
| Audience | 1834 |
| Posts | 2.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.3K |
| Country | Germany |
| City | Forchheim |
| Categories | Personal blog interior design home decor gardening running family life diy projects lighting second-hand shopping sweden weekend activities personal reflections |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal biolife, momlife, trying sportlife homesick for heaven |
Instagram Insights
| Followers | 1.8K |
|---|---|
| Following | 396 |
| Highlights | 0 |
| IG Media | 2.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 18.4 |
| Avg comments | 0.3 |
| Avg interactions | 18.7 |
| Avg video views | 111.0 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/2/2026, 10:18:53 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:30:26 PM |