Dänische Kerzendiele on Instagram
| Username | @daenischekerzendiele |
|---|---|
| Audience | 1938 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Büchen |
| Categories | home decor gifts fashion nature denmark weekend animals gardening local business home |
| Languages | german |
| Emails | daenischekerzendiele@gmail.com |
| Bio | Reveal bioSchmuck und Geschenke #buylocal #smallbusiness ️daenischekerzendiele@gmail.com |
Instagram Insights
| Followers | 1.9K |
|---|---|
| Following | 926 |
| Highlights | 0 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 20.3 |
| Avg comments | 0.3 |
| Avg interactions | 20.6 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 12:44:28 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:49:19 PM |