Martina on Instagram
| Username | @crocodilemimmi |
|---|---|
| Audience | 51578 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | home decor flea market second hand interior design berlin lifestyle unpaid advertisement wardrobe kitchen challenge |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioIch hab extra aufgeräumt. Berlin |
Instagram Insights
| Followers | 51.6K |
|---|---|
| Following | 3.0K |
| Highlights | 35 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 223.5 |
| Avg comments | 13.7 |
| Avg interactions | 237.2 |
| Avg video views | 2880.5 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 3:43:58 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:12:11 AM |