Jacqueline Löchner - Nähatelier Moosburg a.d. Isar on Instagram
| Username | @creative_by_jacky |
|---|---|
| Audience | 165 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Moosburg |
| Categories | Entrepreneur sewing handmade crafts home decor spring easter accessories bags kitchen workshops |
| Languages | german |
| Emails | kontakt@creativebyjacky.de |
| Bio | Reveal bioTaschen und Wohndeko für dich&dein Zuhause Entdecke einzigartige Stücke im Onlineshop ️ Nähe deine eigenen Unikate im Atelier |
Instagram Insights
| Followers | 165 |
|---|---|
| Following | 198 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 13.1 |
| Avg comments | 2.4 |
| Avg interactions | 15.5 |
| Avg video views | 35.3 |
| Engagement rate | 9.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/11/2026, 9:35:21 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:06:22 PM |