Cramer Möbel on Instagram
| Username | @cramer_moebel |
|---|---|
| Audience | 6761 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Home decor furniture design interior living room sofa modern style events berlin |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioIn our stores in Hamburg, Elmshorn and Berlin we love to show you the beautiful world of furniture and design. |
Instagram Insights
| Followers | 6.8K |
|---|---|
| Following | 1.5K |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 159.7 |
| Avg comments | 56.6 |
| Avg interactions | 216.3 |
| Avg video views | 2384.7 |
| Engagement rate | 3.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 10:03:06 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:13:00 AM |