Elke Vonnahme on Instagram
| Username | @countrylife.diary |
|---|---|
| Audience | 1147 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Brilon |
| Categories | country life garden nature autumn handmade christmas sauerland knitting home decor weekend winter |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioBrilon, Sauerland Naturkind Mein Garten ist mein Zuhause |
Instagram Insights
| Followers | 1.1K |
|---|---|
| Following | 837 |
| Highlights | 0 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 37.0 |
| Avg comments | 3.8 |
| Avg interactions | 40.8 |
| Avg video views | 147.0 |
| Engagement rate | 3.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/5/2026, 4:14:48 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:04:20 PM |