Life is good when you’re good on Instagram
| Username | @cocadamalagueta |
|---|---|
| Audience | 362883 |
| Posts | 3.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog fashion lifestyle shopping back to school home decor summer trends pinterest affiliate marketing self-love beach |
| Languages | german, english, italian |
| Emails | mail.cocada.malagueta@gmx.de |
| Bio | Reveal bioBianca• Ich bin keine Traumfrau. Ich bin echt! mail.cocada.malagueta@gmx.de Selflove ️ |
Instagram Insights
| Followers | 362.9K |
|---|---|
| Following | 237 |
| Highlights | 68 |
| IG Media | 3.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 1428.3 |
| Avg comments | 63.5 |
| Avg interactions | 1491.8 |
| Avg video views | 3847.2 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 7:03:44 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:19:01 AM |