CLAUDIA OSSENKOP Art Studio // Abstrakte Kunst on Instagram
| Username | @claudia_ossenkop |
|---|---|
| Audience | 4192 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Düsseldorf |
| Categories | Artist art painting abstract art commissioned art vases travel paris family happy colors home decor art studio |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioKünstlerin & Mama² Mit meiner modernen abstrakten Kunst bringe ich gute Laune in dein Zuhause! ️ Hier geht’s zu meinen neuen Kunstwerken & Events |
Instagram Insights
| Followers | 4.2K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 41.2 |
| Avg comments | 3.7 |
| Avg interactions | 44.8 |
| Avg video views | 693.3 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/12/2026, 5:46:11 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:32:12 AM |