CHIVASSO by JAB ANSTOETZ on Instagram
| Username | @chivassobyjabanstoetz |
|---|---|
| Audience | 13818 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | London |
| Categories | Home decor interior design fabrics textiles design inspiration home styling upholstery furnishing color trends valentine's day |
| Languages | english, german |
| Bio | Reveal bioModern design with no ifs ands or buts | Share your living inspirations with us #chivassobyjabanstoetz |
Instagram Insights
| Followers | 13.8K |
|---|---|
| Following | 704 |
| Highlights | 19 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 59.9 |
| Avg comments | 0.6 |
| Avg interactions | 60.5 |
| Avg video views | 703.5 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 2:45:27 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:27:58 AM |