Andrea Stöhr on Instagram
| Username | @chiara04andrea_ksmanufaktur_ |
|---|---|
| Audience | 756 |
| Posts | 2.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.1K |
| Country | Germany |
| City | Smalcalda |
| Categories | handmade products handmade woodworking crafts paganism christmas spirituality sustainability home decor etsy thuringia |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioAndrea von K&SManufaktur_smalcalda |
Instagram Insights
| Followers | 756 |
|---|---|
| Following | 325 |
| Highlights | 4 |
| IG Media | 2.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 13.0 |
| Avg comments | 0.2 |
| Avg interactions | 13.2 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 5/7/2025, 11:04:51 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:22:27 PM |