SANDRA CHALET8 on Instagram
| Username | @chalet8_diy |
|---|---|
| Audience | 220167 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator diy crafts diy crafts home decor paper art clay art upcycling origami minimalism beige aesthetic creative living |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio𑁍 ☆ DIYs ️Arts ️Crafts ☆ 𑁍 Kein Material ist vor mir sicher |
Instagram Insights
| Followers | 220.2K |
|---|---|
| Following | 464 |
| Highlights | 17 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 2117.1 |
| Avg comments | 183.2 |
| Avg interactions | 2300.3 |
| Avg video views | 37720.3 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 4:57:18 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:27:47 AM |