Casa Due pur Marburg on Instagram
| Username | @casaduepur |
|---|---|
| Audience | 1071 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Marburg |
| Categories | Shopping & retail home decor furniture interior design marburg giesen usm vitra uyuni bialetti dolce & gabbana |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWestanlage 39, 35390 Gießen Barfüßerstraße 46, 35037 Marburg 2M Marburg Mall Universitätsstraße 8, 35037 Marburg |
Instagram Insights
| Followers | 1.1K |
|---|---|
| Following | 191 |
| Highlights | 4 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 16.8 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 16.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 1/31/2026, 9:48:34 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:32:34 PM |