Casa di Falcone on Instagram
| Username | @casadifalcone |
|---|---|
| Audience | 4592 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Neheim |
| Categories | gifts recipes shopping spring easter kitchen garden food diy home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSchöner schenken & verpacken BLOG: http://blog.casa-di-falcone.de/ SHOP & Impressum: |
Instagram Insights
| Followers | 4.6K |
|---|---|
| Following | 1.0K |
| Highlights | 0 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 257.3 |
| Avg comments | 5.0 |
| Avg interactions | 262.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 5.7% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/20/2017, 9:08:10 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:18:36 AM |