CARLUCCI by JAB ANSTOETZ on Instagram
| Username | @carluccibyjabanstoetz |
|---|---|
| Audience | 13927 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor interior design fabrics upholstery luxury furnishing textiles velvet rugs design |
| Languages | english |
| Bio | Reveal bioHigh fashion for stunning rooms | Share your living inspirations with us #carluccibyjabanstoetz |
Instagram Insights
| Followers | 13.9K |
|---|---|
| Following | 480 |
| Highlights | 14 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 85.2 |
| Avg comments | 0.6 |
| Avg interactions | 85.8 |
| Avg video views | 644.5 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 1:01:29 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:24:43 AM |