Silke BW #teelichtstory #duftcrew #candleontour on Instagram
| Username | @candle_craft_and_more |
|---|---|
| Audience | 8472 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger candles travel lifestyle scent candle craft decor diy party wellness blogging home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal biomy @prinzessin.laura PartyLiteCandle/Lifestyle & more @unser.haus.garten.pool @hot_desgin Plotten, Lasern, 3D Druck und co @prowin_bylauraa |
Instagram Insights
| Followers | 8.5K |
|---|---|
| Following | 7.5K |
| Highlights | 39 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 799.9 |
| Avg comments | 25.7 |
| Avg interactions | 825.6 |
| Avg video views | 24.0 |
| Engagement rate | 9.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 1:30:26 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:52:43 AM |