Can Möbel on Instagram
| Username | @can.mobel |
|---|---|
| Audience | 19160 |
| Posts | 2.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.8K |
| Country | Germany |
| City | Cologne |
| Categories | Furniture store furniture interior design home decor luxury living room bedroom children's room dining room sofa table chairs |
| Languages | german, turkish |
| Bio | Reveal bioKÖLN (51063), DE Deutz-Mülheimerstr. 146a TEL: 0221/5347210 DUISBURG (47198, Homberg), DE Augustastr. 20/22 TEL: 02066/5177476 ️ @canmoebel |
Instagram Insights
| Followers | 19.2K |
|---|---|
| Following | 39 |
| Highlights | 17 |
| IG Media | 2.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 279.3 |
| Avg comments | 8.7 |
| Avg interactions | 287.9 |
| Avg video views | 1990.8 |
| Engagement rate | 1.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 2:50:59 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:00:42 AM |