Anja Schopf on Instagram
| Username | @butiksofie |
|---|---|
| Audience | 139615 |
| Posts | 3.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.0K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator lifestyle travel home decor interior design garden cooking amsterdam marrakech fashion lifestyle blogging advertising |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal biomum of 3 aesthetic living easy and plain DIYs life after burglary travel- and fashioninspo *Do it with passion or not at all* Impressum: |
Instagram Insights
| Followers | 139.6K |
|---|---|
| Following | 916 |
| Highlights | 51 |
| IG Media | 3.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 1239.9 |
| Avg comments | 90.6 |
| Avg interactions | 1330.5 |
| Avg video views | 110158.9 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 5:00:13 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:41:51 AM |